Rewal


Rewal - ulubione miejsce relaksu


W tym miejscu błękitne niebo spotyka się z obfitością Bałtyku. Nadmorski Rewal - wczasowe miejsce, w którym spędzisz piękne chwile. W sezonie letnim jest pełny życia, ale pozwala na udany relaks. Momenty odpoczynku uprzyjemni wylegiwanie się na rewelacyjnym pełnym piasku brzegu morza, który może pochwalić się Niebieską Flagą – ogólnoświatowym wyróżnieniem przyznawanym utrzymanym w czystości, najbezpieczniejszym i najodpowiedniejszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.


Atrakcje dla każdegoLeniuchowanie na piasku to nie jedyne zajęcie, które czeka na wczasowiczów, zdecydowanych przyjechać do Rewala. Interesujących atrakcji tu nie zabraknie. Interesującym punktem jest deptak, wraz z figurami wielkich wielorybów. To centralny obszar zgromadzeń, z którego rozpościera się cudowny pejzaż na rozległe wybrzeże rewalskie. Wystarczy także atrakcji dla naszych pociech – miejscowość posiada zróżnicowane oraz zabezpieczone miejsca zabaw i wiele ogrodów tematycznych.


Znajdź nocleg dla siebieW Rewalu znajdziemy bardzo dużo punktów zakwaterowania rewal.net.pl . Nie zabraknie tutaj noclegów spełniających nawet najbardziej duże życzenia. Rewal noclegi, to bardzo duża baza noclegowa, gdzie odszukasz m. in. różne apartamenty, domki letniskowe, hotele, pensjonaty, pokoje oraz kwatery, działające sezonowo, jak i przez cały rok.

Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
Warto wybrać się do Rewala?
Wybrzeże rewalskie, - jedno z najpopularniejszych obszarów nadbałtyckich. Miasteczko Rewal ma dziś bardzo dużo do zaproponowania - młodszym, jak i również starszym wczasowiczom. Tutaj oczekuje na Was mnóstwo atrakcji oraz piękna, piaszczysta plaża.
Czy są strzeżone plaże w Rewalu?
Oczywiście, do dyspozycji odwiedzających pozostaje kąpielisko o długości 300 metrów linii brzegowej strzeżone w sezonie letnim, przez wykwalifikowaną grupę ratowniczą.
Czy jest miejsce w Rewalu, gdzie pospaceruje po plaży z psem?
W Rewalu jest parę zejść na plażę, dzięki którym można spacerować razem ze swoimi pupilami. Są dostępne dwa zejścia obok ulicy Klifowej (nr 20 i 19), zejście numer 26 obok ul. Szczecińskiej oraz zejście nr 20 przy ul. Brzozowej. Za chodzenie z psem po plaży na obszarach zabronionych grozi grzywna - 500 zł. 
© Domek letniskowy Dwukropek
Wykonanie:
NFHotel
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja