Pobierowo


Pobierowo - Twój wymarzony wypoczynekPobierowo to turystyczne miasteczko położone na wybrzeżu rewalskim, wymarzone na wakacje. Wyjątkowo lubiana przez rodziny przyjeżdżające z dziećmi i wielbicieli aktywnego wypoczynku. Bliska odległość do Bałtyku oraz bardzo duża ilość atrakcji turystycznych sprawią, że można będzie przeżyć tutaj wczasy, które zostaną w pamięci na długo. Choć wczasy nad morzem kojarzą się nam raczej z wylegiwaniem na plaży w towarzystwie gorącego słońca, to będąc tutaj na odpoczynku, można naprawdę rewelacyjnie spędzać czas.


Zobacz interesujące miejsca i atrakcje jakie oferuje PobierowoZarówno w samym Pobierowiei w okolicy czeka na was dużo atrakcji turystycznych. Tu nikt nie będzie się nudzić. Zachwyceni będą fani relaksu na plaży i ludzie, którzy wolą bardziej kreatywne spędzanie wypoczynku. Czeka na nich wiele różnych tras rowerowych, lub spacerowych. Plażę w Pobierowie bez dwóch zdań zaliczyć można do jednej z największych atrakcji tego miasteczka. Jest czysta, piaszczysta i w letnim sezonie posiada strzeżone kąpielisko, co z pewnością zadowoli rodziny z dziećmi. Warto się wybrać na zwiedzanie okolicznych miejscowości tj.: Niechorze, Rewal, Pogorzelica, oraz Trzęsacz. Gdy będziesz w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, zwiedzić Rewal i zobaczyć ruiny kościółka w Trzęsaczu. 


Pobierowo noclegi dla wszystkichW Pobierowie możesz znaleźć dużo obiektów noclegowych pobierowo.net.pl o różnych standardach. Największą popularnością cieszą się ciągle domki letniskowe. W Pobierowie znajdziecie również: hotele, pensjonaty, domy wczasowe, kwatery, pola namiotowe, czy kempingowe, oraz wiele apartamentów. Dużo obiektów noclegowych oferuje baseny. W okolicy Pobierowa znajdziemy również aquaparki. Podsumowując - każdy znajdzie nocleg dla siebie w odpowiedniej kwocie. Pobyty wakacyjne trzeba zaplanować sobie chwilkę wcześniej, ponieważ tuż przed samą podróżą możemy nie mieć już takiego bardzo dużego wyboru. 

Ile kosztuje nocleg w Pobierowie?
Nocleg w mieście Pobierowo każdy wyszuka na swoją kieszeń. Koszty za noclegi zaczynają się od 35-40 zł za dobę za osobę. Cena zależy od tego, czego oczekujemy i jakie są nasze potrzeby. Znaczenie ma również, czy nocleg ma być z obiadokolacją i ze śniadaniem. Niektóre obiekty oferują noclegi z jedzeniem. Na wysokość kosztów ma również wpływ odstęp obiektu od plaży. 
Jakie atrakcje odszukamy w Pobierowie?
W Pobierowie atrakcje są niemal wszędzie. Tutaj nikt nie będzie się nudzić. Do jednej z najpopularniejszych atrakcji zaliczymy bardzo czystą i piaszczystą plażę. Odpoczynek na bardzo ciepłym słońcu to jedno z ulubionych zajęć turystów. Fani aktywnego wypoczynku również wynajdą co nieco dla siebie. Czeka na nich bardzo dużo miejsc spacerowych i rowerowych. 
Czy w okolicy można zobaczyć coś interesującego?
Będąc w Pobierowie warto odwiedzić okoliczne miasta wybrzeża rewalskiego, tj.: Pogorzelica, Niechorze, Trzęsacz i Rewal. W Niechorzu czeka na was latarnia morska, z której zobaczymy cudowną panoramę na morze. Rewal to urokliwe morskie miasteczko z interesującym deptakiem, na którym są rzeźby bardzo dużych wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu warto zobaczyć ruiny kościółka na klifie. 
Z psem na plażę - czy w Pobierowie istnieje taka możliwość?
W sezonie letnim zabrania się wejścia na teren kąpieliska z psami. Wyjątkiem są wyznaczone tereny, gdzie spacerowanie ze zwierzętami jest dozwolone. Wydzielone zejścia to: ul. Graniczna - zejście nr 32i ulica Ciechanowska - zejście numer 43. Za nieprzestrzeganie przepisów można dostać wysoki mandat.
© Domek letniskowy Dwukropek
Wykonanie:
NFHotel
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja